מקלט במרחק 115 מ׳
2,250,000 ₪

הגליל 34

מקלט במרחק 115 מ׳

דירה, מרכז העיר דרום, נתניה

5חדרים
קומה6/7
117מ״ר

בלעדי למכירה | רח' הגליל, מרכז נתניה דירת 5 חדרים משופצת מהיסוד – כ-117 מ"ר של איכות, מרחב ונוחות. מה מייחד את הדירה הזו? מטבח מרווח במיוחד – חלל נדיר בגודלו, מושלם לאירוח ובישול שיפוץ מהיסוד – תשתיות חדשות, ריצוף, אינסטלציה וחשמל 3 כיווני אוויר – צפון, מערב ומזרח – אוויר ואור טבעי לאורך כל היום מרפסת שמש מקורה – פינה רגועה לשתות קפה ולהירגע קומה 6 מתוך 7 עם מעלית – שקט, נוף ופרטיות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
117 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,230 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,125,000 ₪
2,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,783 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81545187פורסם ב29/07/25