מקלט במרחק 2649 מ׳
1,790,000 ₪

שאול המלך 5

מקלט במרחק 2649 מ׳

דירה, רובע י"ג, אשדוד

3חדרים
קומה1/3
93מ״ר

למכירה דירת 3 חדרים ברובע י"ג! בניין בוטיק בן 3 קומות בלבד! קיימת אופציה להוספת ממ"ד! דירה מרווחת בגודל של כ- 93 מ"ר. קומה 1, משופצת ושמורה בקפדנות! מרפסת בגודל של כ- 12 מ"ר. סגירת חורף איכותית במרפסת. מבואה בכניסה לדירה מתוכננת היטב. שירותים ואמבטיה נפרדים. חדר שירות רחב ידיים. בקרבת מרכזון רובע י"ג, קנטרי, בתי ספר. רובע ט"ז ותחבורה ציבורית. פינוי גמיש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,247 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?895,000 ₪
1,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,601 ‏₪
סה״כ הלוואה‏895,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78023353פורסם ב15/06/25