נכס עם ממ״ד
3,480,000 ₪

אריה אלטמן

נכס עם ממ״ד

דירת גן, יד אליהו, תל אביב יפו

4חדרים
קרקע
112מ״ר

בבלעדיות ,ללא עמלת תיווך! ברחוב הולנדי שקט ופסטורלי, מול פארק ירוק רחב ידיים, מוקם פרוייקט "אלטמן מול הפארק": למכירה דירת קרקע חדשה ומרווחת ברמת גימור גבוהה, 4 חדרים, 112 מ"ר בנוי + מרפסת 12 מ"ר. מאסטר הורים ענק עם חדר ארונות. ממ"ד, דוד שמש ומיזוג אוויר. כניסה : 11.2026 נכס- 73184

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
112 מ״ר
מ״ר גינה
53
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
31,071 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,740,000 ₪
3,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,945 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,740,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76361040פורסם ב02/12/24