מקלט בניין
3,490,000 ₪

ארלוזורוב

מקלט בניין

דירה, ארלוזורוב, גבעתיים

3חדרים
קומה2/3
89מ״ר

במיקום הכי חזק בעיר! בניין פינתי וקטן של 6 דירות, 4 חד שהוסבה ל3 גדולה של 89 מר ו3 כא מלאים עם חזית דרומית מהסלון, מערב לתא ונוף פתוח מכל פינה!! מעלית וחניה מקורה, 2 דירות בקומה ומקלט מסודר- שכנים מקסימים! סלון מטבח גדולים, מטבח מאובזר עם מזווה, מאסטר מפנק עם שירותים, מקלחת וחדר ארונות וחללי אחסון בשפע! דקה הליכה מכל מה שצריך! בתי קפה, קניון ופארק גבעתיים, מוסדות חינוך, תחבצ ועוד! נכס שאסור לפספס!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
89 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
39,213 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56963265פורסם ב17/05/26