מקלט במרחק 45 מ׳
520,000 ₪

משה דיין 4

מקלט במרחק 45 מ׳

דירה, חכמי ישראל, דימונה

2.5חדרים
קומה1/5
50מ״ר

2 וחצי חדרים ממוקם ליד חנויות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,400 ₪

היסטוריית שווי הנכס

84831732פורסם ב09/05/26