מקלט במרחק 29 מ׳
1,650,000 ₪1,695,000 ₪

הצבעוני

מקלט במרחק 29 מ׳

דירה, נאות אשכול, יבנה

3חדרים
קומה2/2
88מ״ר

למכירה ביבנה - דירת 3 חדרים גדולה, מלאת אור ואנרגיות טובות! - מצויינת לזוגות צעירים או למשקיעים שרוצים יציבות וביטחון! - דירה נוחה - עםחדרים גדולים, נוף פתוח וירוק! - רחוב שקט ונעים, עם חניה בשפע! - קומה שניה - רק 2 דיירים בקומה - 6 דיירים בלבד! - דירה שמורה, נקיה ומסודרת, מושכרת כרגע לזוג מקסים! - בניין מטופח עם קוד כניסה לדיירים בלבד - צמוד למקלט שכונתי. - יציאה נוחה ומהירה מהעיר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,750 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?825,000 ₪
1,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,241 ‏₪
סה״כ הלוואה‏825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41207382פורסם ב04/11/25