נכס עם ממ״ד
6,100,000 ₪

זלטופולסקי 12

נכס עם ממ״ד

דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו

3חדרים
קומה4/7
89מ״ר

בפרויקט חדש ומפואר הנמצא ברחוב זלטופולסקי תל אביב | 2 דק הליכה מחוף ים | דירת 3 חדרים | 75 מטר+ 14 מטר מרפסת עם נוף פתוח לחלוטין | קומה 4 עם מעלית | חברת הבניה קופמן | 3 כיווני אויר מזרח צפון דרום | נוף פתוח | רכישה מפרטי כך שמקבלים שכירות לכל הדרך | חניה בטאבו | לפרטים נוספים צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
68,539 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,050,000 ₪
6,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,679 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75367703פורסם ב31/01/25