מקלט במרחק 480 מ׳
1,895,000 ₪

השומר

מקלט במרחק 480 מ׳

דירה, ראשון לציון

3חדרים
קומה3/4
70מ״ר

בשכונת השומר, דירת 3 חדרים מהממת ומוארת, גודל הדירה 70 מטר, קומה 3 מתוך 4, מעלית חדישה, 2 חניות צמודות ונפרדות בטאבו, כיווני אוויר צפון מערב ודרום, משופצת, מקלט בבניין, הבניין עבר שיפוץ לפני שנים בודדות כולל לובי מחודש חניות מסודרות וגינה מטופחת, בניין אינטימי עם 12 דירות בלבד, מזגנים בכל החדרים, פינוי מיידי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
2
מחיר למ"ר
27,071 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?947,500 ₪
1,895,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,871 ‏₪
סה״כ הלוואה‏947,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79460407פורסם ב17/11/25