נכס עם ממ״ד
4,290,000 ₪

בן סרוק 2

נכס עם ממ״ד

דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו

2חדרים
קומה3/50
64מ״ר

מאדם פרטי- על אבן גבירול פינת ארלוזורוב - דירת 2 חדרים חדשה 64 מ' בפרוייקט המפואר DUO של אפריקה ישראל - היחיד כיום למכירה במרכז ת"א עם בריכת שחיה, חדר כושר, לובי ושמירה 24/7. לקראת סיום הבניה. כניסה שנה הבאה 2027. ממ"ד, מטבח טולמנס, בית חכם, מזגן מרכזי. הבניין הצפוני, מרפסת נוף לצפון ומערב רואים גם קצת ים. תחנת הרכבת הקלה ומרכז מסחר חדש בצמוד. בסיום הפרוייקט מחיר אחר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
64 מ״ר
קומות בבניין
50
חניות
ללא
מחיר למ"ר
67,031 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,145,000 ₪
4,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,026 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,145,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79587828פורסם ב08/12/24