בלעדיותמקלט במרחק 610 מ׳
2,180,000 ₪

יהושע גיבשטיין

בלעדיותמקלט במרחק 610 מ׳

דירה, מישור הנוף, ראשון לציון

4חדרים
קומה5/9
104מ״ר

בשכונת מישור הנוף המבוקשת דירת 4 חדרים מרווחת ומתוכננת היטב, משופצת ושמורה. כ100 מ"ר בנוי, חדרי שינה גדולים ומרווחים, 2 שירותים ומקלחת. מרפסת שמש קטנה ונעימה. בניין שמור ומטופח עם מעלית ומקלט גדול ונגיש. חניה נוחה בטאבו. פונה לפארק עם כיווני אוויר מצוינים, מוארת ושקטה.

פירוט ריהוט:
בן וענונו, מתווך מומחה עיר ראשון לציון, עם הצלחות מוכחות במכירת דירות ובמציאת נכסים יוקרתיים בעיר. אם אתם מחפשים למכור או לקנות נכס – אני כאן כדי לדאוג שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
20,961 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,090,000 ₪
2,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,603 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,090,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66718852פורסם ב11/02/26