מקלט במרחק 707 מ׳
1,970,000 ₪

יערות 25

מקלט במרחק 707 מ׳

דירה, אחוזה, חיפה

4חדרים
קומה3/3
115מ״ר

דירה מקסימה ומאווררת משלושה כיוונים בבניין בוטיק של 2 קומות. נוף פתוח לצפון, 3 כיווני אוויר. 115 מ''ר בנוי, 4 חדרים, קומה 3 ואחרונה, חניה בטאבו, מחסן ומקלט בקומת הכניסה, פינוי במאי 2026

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
17,130 ₪
תאריך כניסה
01/05/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?985,000 ₪
1,970,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,063 ‏₪
סה״כ הלוואה‏985,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73854664פורסם ב26/01/26