נכס עם ממ״ד
1,975,000 ₪

המרכז השקט / מרכז העיר

נכס עם ממ״ד

דירת גן, פתח תקווה

3חדרים
קרקע
95מ״ר

דירה במיקום מעולה ,מבוקש ומשוייך לבית הספר מהמבוקשים בעיר בה"ס הס. אזור בלפור רחוב שפירא !! גינה מרוצפת קטנה כ20 מ''ר אוויר לנשימה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
74 מ״ר
מ״ר גינה
20
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,789 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?987,500 ₪
1,975,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,076 ‏₪
סה״כ הלוואה‏987,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72792464פורסם ב18/01/26