בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,480,000 ₪1,550,000 ₪

אורן

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, רמת בן גוריון, חיפה

3חדרים
קומה7/18
100מ״ר

דירת 3 חדרים ענקית מוארת ויפה משופצת מהייסוד מטבח וסלון גדולים ומרווחים מרווחת מחולקת בצורה מושלמת ממ"ד בקומה צמוד לדירה 2 מעליות - נגישות מלאה מוסדות חינוך מהטובים באזור מרחק הליכה ממרכז המסחרי ברוממה סופר פארקים ועוד לסיור בנכס ותיאום הגעה צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,800 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?740,000 ₪
1,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,804 ‏₪
סה״כ הלוואה‏740,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68735931פורסם ב08/12/25