נכס עם ממ״ד
3,800,000 ₪

חיים בר לב

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית קריניצי, רמת גן

4חדרים
קומה5/23
121מ״ר

בשכונה המבוקשת ברמת גן דירת 4 חדרים חלומית, עם חלל אירוח מדהים סלון ענק אי מפנק עם 6 מקומות ישיבה ומטבח רחב עם המון מקומות אחסון. לדירה 3 כיווני אוויר עם נוף ירוק ופתוח אפשר לעבור עוד השנה 2 חניות מחסן חדר כושר וגימבורי העסקה הכי כדאית בשכונה יכולה להיות שלכם למהירי החלטה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
108 מ״ר
קומות בבניין
23
חניות
2
מחיר למ"ר
31,404 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,900,000 ₪
3,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,767 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45437574פורסם ב15/05/26