נכס עם ממ״ד
2,990,000 ₪

בית אל

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה שרת, תל אביב יפו

3חדרים
קומה20/25
75מ״ר

דירה חדשה (לא גרו בה) למכירה בפרויקט YARD של חברת אקרו, נווה שרת המתחדשת על גבול רמת החייל. קומה 20, 70 מר בנוי ועוד 10 מר מרפסת. נוף פתוח ועוצר נשימה עם ראות לים. תכנון מודרני, בניין חדש, מיקום מעולה ליד מוקדי תעסוקה, מסחר ופארקים. נכס איכותי למגורים או השקעה. *הריהוט לצורך המחשה בלבד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
25
חניות
1
מחיר למ"ר
39,866 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52258462פורסם ב19/05/26