נכס עם ממ״ד
2,050,000 ₪

אנילביץ'

נכס עם ממ״ד

דירה, לב העיר, בת ים

3חדרים
קומה1/10
74מ״ר

חזרה לשיווק הדירה הכי זולה לדירה בבניין חדש בעיר ! לעסקה מהירה מחיר מציאה דירת 3 חדרים בניין חדש בן שנתיים 74 מטר פלוס 11 מ"ר מרפסת ממד חניה רובוטית בטאבו מעלית קומה 1 3 כ"א דירה עורפית לבניין רחוב אנילביץ 11 בת ים שכונת שיכון ותיקים מפתח במשרד כניסה מיידית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
10
חניות
1
מחיר למ"ר
27,702 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,025,000 ₪
2,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,269 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45866689פורסם ב28/10/25