בלעדיותמקלט בניין
1,955,000 ₪

אליהו קראוזה

בלעדיותמקלט בניין

דירה, אגרובנק, חולון

3חדרים
קומה3/3
95מ״ר

חדש למכירה בייצוג בלעדי בחולון, מוצעת למכירה דירת 3 חדרים מרווחת כ-95 מ"ר בנוי, נמצאת בקומה 3 מתוך 3 (יש מעלית), חזית שקטה לכיוון רחוב פרוג, יש בדירה 3 כ"א מעולים: דרום ,צפון ומערב, דירה עם המון פונטציאל ניתן לחלוקה/להפוך ל-4 חדרים בקלות, מושכרת היום ב-4,000 ש"ח (ניתן לקבל יותר), נמצאת בלב שכונת אגרובנק קרובה מאוד לכניסה ויציאה מהעיר, לתוואי הרכבת הקלה ולמוסודות חינוך האיכותיים בעיר שווה לראות!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
95 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,578 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?977,500 ₪
1,955,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,025 ‏₪
סה״כ הלוואה‏977,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49552769פורסם ב12/05/26