נכס עם ממ״ד
25,000,000 ₪

לואי מרשל

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו

6חדרים
קומה7/7
250מ״ר

בקרבת הפארק, דירת פנטהאוז מפוארת במפלס אחד. 250 מ"ר בנוי + מרפסת 50 מ"ר לאירוח, במיקום מעולה, שקטה, נוף לים ולפארק הירקון, בניין מפואר, יפה מאוד, 3 חניות, 2 מחסנים, 6 חדרים, קומה בשלמות, נדירה, , . משרדנו ממוקם ברחוב פנקס 29,פינת ברנדייס 1, ת"א.

פירוט ריהוט:
"פאטיו בתי יוקרה" מומחים בשיווק דירות יוקרה גדולות ומפוארות, עם נוף לים, בצפון הישן, מרכז ולב העיר, מגוון גדול של דירות בכל הבניינים המבוקשים בעיר, שירות אמין, מקצועי ודיסקרטי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
250 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
3
מחיר למ"ר
100,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?12,500,000 ₪
25,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏64,257 ‏₪
סה״כ הלוואה‏12,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72485765פורסם ב09/10/25