נכס עם ממ״ד
6,100,000 ₪

לילינבלום

נכס עם ממ״ד

דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו

3חדרים
קומה1/3
94מ״ר

בלילנלבלום, באיזור הכי מבוקש בתל אביב. מרחק הליכה מרוטשילד ונווה צדק. בבנין לשימור מהיפים באיזור. תוכנן על ידי האדריכל המפורסם יוסף ברסקי מתכנן גימנסיה הרצליה ושוחזר בשנת 2024 על ידי האדריכל שימור דב אלון . מוצר ייחודי מאוד שכמעט לא ניתן להשיג בנדלן בתל אביב דירה חדשה שטרם גרו בה . דירת 3.5 חד בשטח של 81 מ"ר + מרפסת שמש מדהימה לחזית 2 כיווני אוויר דרום מערב מוארת מאוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
81 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
64,893 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,050,000 ₪
6,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,679 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57745074פורסם ב14/05/26