נכס עם ממ״ד
3,850,000 ₪

דרך זאב ז'בוטינסקי

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת גן

3.5חדרים
קומה10/40
115מ״ר

למכירה בשיווק בלעדי בפרויקט פיסגת דן ר'ג המבוקש ! דירת 3.5 חדרים מתוכננת מעולה ומרווחת היטב | 103 מ�ר בנוי וכ-12 מ�ר מרפסת שמש | חניה תת קרקעית | נוף פתוח לפארק הירקון | בפרויקט שומר 24/7 , חדר כושר , ומועדון דיירים . הפרויקט ממוקם לצד השכונות הוותיקות והטובות ברמת גן (הגפן ושיכון ותיקים) ונהנה משטחים ירוקים רחבים, במרחק הליכה ממתחמי התעסוקה השוקקים של הבורסה. מחיר שיווק : 3,850,000

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
103 מ״ר
קומות בבניין
40
חניות
1
מחיר למ"ר
33,478 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,925,000 ₪
3,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,896 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66554106פורסם ב03/07/23