נכס עם ממ״ד
18,900,000 ₪

הצפון הישן - דרום

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו

4חדרים
קומה5/5
180מ״ר

פנטאהוז דופלקס חדש למכירה בירקון הבין בוטיק ! קומה 1 105מר פלדלת +2 מרפסות כל אחת 6מר. קומה 2 65מר פלדלת + 2 מרפסות גג כל אחת 22מר. מעוצבת ברמה גבוהה מאד ומאובזרת , נוף לים דק מהים כולל חניה ומעלית פרטית מחיר לסגירה 18.9 מ ש"ח

מ״ר בנוי
180 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
105,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?9,450,000 ₪
18,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏48,578 ‏₪
סה״כ הלוואה‏9,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63364983פורסם ב21/12/25