מקלט בניין
975,000 ₪

מאיר יערי 9

מקלט בניין

מחסן, כוכב הצפון, תל אביב יפו

1חדרים
קרקע
29מ״ר

מחסן נדיר בטאבו נפרד בכוכב הצפון עם חניה צמודה למכירה ב'כוכב הצפון רחוב מאיר יערי 9 פינת ישראל גלילי 2 מחסן גדול כ�16 מר בקומת קרקע של בניין מגורים, עם כניסה נפרדת ממפלס הרחוב תקרה גבוהה במיוחד חניה צמודה פרטית כ�13 מר יחידה נפרדת הרשומה בטאבו הנכס מושכר כיום ב�2,060 שח לחודש. מתאים להשקעה, אחסון, שימוש פרטי או עסקי קל. פרטי ללא תיווך

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
16 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
33,620 ₪
תאריך כניסה
31/08/26

היסטוריית שווי הנכס

41949394פורסם ב17/05/26