נכס עם ממ״ד
5,200,000 ₪

דיזנגוף 190

נכס עם ממ״ד

דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו

3חדרים
קומה4/5
83מ״ר

רחוב דיזנגוף & באזל . דירה בת 3 חדרים . 83 מטר פלדלת דירה ומרפסת במפלס אחד. 12 מטר שמש מפנקת פונה לקו הים . פונה למרחב פתוח מוקפת צמחיה ירוקה . כיווני אוויר - מערב - צפון . מוארת ושקטה . בניין חדש פינוי בינוי. 2 חדרי שירותים . מעלית מונגשת . 3.5 מטר מחסן מוצמד לדירה .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
76 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
62,650 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,600,000 ₪
5,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,365 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62383468פורסם ב20/03/25