מקלט במרחק 79 מ׳
1,990,000 ₪

מלכי צדק

מקלט במרחק 79 מ׳

דירה, רמת השקמה, רמת גן

2.5חדרים
קומה2/2
50מ״ר

חדש בבלעדיות למכירה ! בשכונת רמת שקמה הירוקה והמבוקשת,, במרחק הליכה קצר מהפארק הלאומי, תיכון בליך ובי"ס נטעים!, סלון רחב שטוף אור עם נוף פנורמי מהמם ומרפסת מושלמת לנוף ירוק פסטורלי ,מוצעת דירת 2,5 חדרים ו-3 כיווני אוויר מעולים. במיקום אסטרטגי עם גישה נוחה לצירי תנועה ראשיים !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
39,800 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?995,000 ₪
1,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,115 ‏₪
סה״כ הלוואה‏995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

97135363פורסם ב19/05/26