מקלט במרחק 125 מ׳
2,390,000 ₪

חרות 46

מקלט במרחק 125 מ׳

דירה, שכונת גפן, רמת גן

3חדרים
קומה2/2
62מ״ר

למכירה בגפן דירת 3 חדרים, כ-62 מ"ר עם יציאה לגינה פרטית כ-20 מ"ר (לא בטאבו). 5 מדרגות מעל הקרקע, מוארת ונעימה, קרובה לרכבת הקלה ולפארק הירקון.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
62 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
38,548 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,195,000 ₪
2,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,143 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,195,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45573745פורסם ב11/05/26