בלעדיותמקלט במרחק 92 מ׳
1,990,000 ₪

הרב לוי

בלעדיותמקלט במרחק 92 מ׳

דירה, רמת הנשיא, בת ים

3חדרים
קומה8/8
78מ״ר

למכירה בייצוג בלעדי רחוב הרב לוי רמת הנשיא בת ים דירת 3 חדרים מרווחת, כ78 מר קומה 8 ואחרונה עם נוף פתוח לים בניין מטופח עם 2 מעליות 3 כיווני אוויר אינסטלציה חדשה חניה משותפת עם שער חשמלי מושכרת ב 5,500 ש"ח פינוי בנובמבר 2026

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
25,512 ₪
תאריך כניסה
07/11/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?995,000 ₪
1,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,115 ‏₪
סה״כ הלוואה‏995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81171279פורסם ב07/01/26