ממ"ק
2,870,000 ₪

נחלת בנימין 151

ממ"ק

דירת גן, פלורנטין, תל אביב יפו

2חדרים
קרקע
68מ״ר

למכירה בבלעדיות, בשכונת פלורנטין, רחוב נחלת בנימין 151 בניין בן כ12 דירת גן עורפית ושקטה 2 חדרים מרווחת מאוד ומתוכננת מצורה מושלמת! 50 מ"ר בנוי + 18 חצר פרטית בטאבו! בנוסף חניה פרטית בטאבו! יש ממ"ק משותף ל2 דירות הגן מושכרת בשכירות גבוהה מעולה למגורים והשקעה מחיר מצויין! *תיווך* מספר רישיון תיווך - 316406

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
68 מ״ר
מ״ר גינה
18
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
42,205 ₪

• ממ"ק
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,435,000 ₪
2,870,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,377 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,435,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85192534פורסם ב14/05/26