נכס עם ממ״ד
2,900,000 ₪

ז'בוטינסקי

נכס עם ממ״ד

דירה, בן גוריון, אזור

4חדרים
קומה5/12
122מ״ר

למכירה בשדרה הירוקה באזור !! בניין חדיש דירה שעברה שיפוץ מקיף ! פונה לשדרה , נוף פתוח , לא יבנו ממול לעולם !! חניה מעלית ממד מחסן 110 מטר פלוס 12 מרפסת שמש לפרטים נוספים גל שאנס נכסים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
122 מ״ר
קומות בבניין
12
חניות
1
מחיר למ"ר
23,770 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83286076פורסם ב25/03/26