מקלט במרחק 384 מ׳
2,019,000 ₪

שער האריות 15

מקלט במרחק 384 מ׳

דירה, קרית שרת מזרח, חולון

3חדרים
קומה2/3
70מ״ר

בניין בוטיק מתוחזק רחוב פנימי דירה עורפית משופצת ברמה גבוהה הכל מהכל צנרת, ריצוף, מטבח, אמבטיה + אסלה סמויה, פרקטים, תשתיות תקשורת ואינטרנט בחדרים, תעלות בקירות, מזגנים, רשתות ועוד... שמורה ומתוחזקת לא למתווכים !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
28,842 ₪
תאריך כניסה
01/12/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,009,500 ₪
2,019,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,189 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,009,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85726924פורסם ב01/12/25