בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,590,000 ₪

אהוד מנור 3

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים

4חדרים
קומה6/39
127מ״ר

דירת יוקרה חזית מלאה לים !! משודרגת ומושקעת ברמה גבוהה במיוחד , הרבה מעל סטנדרט הקבלן . יחידת הורים נפרדת עם שירותים , מקלחון וחדר ארונות . מרפסת שמש ענקית צופה לים ! המגדל הכי מבוקש בפארק הים : שומר בלובי, פיר אשפה בכל קומה , חדר אירועים , חצר פרטית לרווחת הדיירים וכו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
39
חניות
1
מחיר למ"ר
28,267 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,795,000 ₪
3,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,227 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76412207פורסם ב05/01/26