נכס עם ממ״ד
2,890,000 ₪

משה הס

נכס עם ממ״ד

דירה, רסקו א', חולון

4חדרים
קומה1/4
83מ״ר

למכירה ברסקו א' המבוקשת! בבניין פינתי ואיכותי הממוקם ברחוב שקט וקסום דירת 4 חדרים מושלמת בפרויקט חדיש בן 4 שנים. כל מה שאתם צריכים בדירה אחת! 83 מ"ר בנוי כוללת מרפסת שמש נעימה בגודל 8 מ"ר, תריסים חשמליים, מיזוג בכל חדר, יחידת הורים מפנקת, ממ"ד, מעלית, חניה תת קרקעית, ולובי מפואר. ההזדמנות לשדרג לאיכות חיים גבוהה במיקום מעולה!

פירוט ריהוט:
רונן טבריה -מתווך מומחה בחולון, בת-ים והסביבה משנת 2010 ,עם הצלחות מוכחות במכירת דירות וליווי קונים. אם אתם מחפשים למכור או לקנות נכס באזור. אני כאן כדי לדאוג שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
34,819 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,445,000 ₪
2,890,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,428 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,445,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76339773פורסם ב13/11/25