נכס עם ממ״ד
26,900 ₪

ישורון 8

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה רם, שיכון מזרחי, רמת גן

3חדרים
קומה5/9
95מ״ר

פרטי,דירת 3 חדרים מרווחת, 95מ"ר, בניין חדש(מ-2019) חנייה מקורה פרטית ,דוד שמש,מזגן מרכזי ,מרפסת שמש,מרפסת שירות, 2 חדרי שירותים,תשתית תקשורת סיבים,מיקום מרכזי, קרוב לתחב"צ, ולכל השירותים החיונים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
283 ₪

היסטוריית שווי הנכס

55249741פורסם ב09/05/26