מקלט במרחק 125 מ׳
1,490,000 ₪

העבודה 9

מקלט במרחק 125 מ׳

דירה, ג'סי כהן, חולון

2חדרים
קרקע
50מ״ר

חדש בבלעדיות דירת 2 חדרים 50 מטר במיקום שקט - מושלמת למגורים או השקעה בניין חתום פיני בינוי מתקדם עם חברת ע,ט התחדשות עירונית דירה שמורה מאוד , 2 מזגנים , קומת קרקע נוחה ריהוט חלקי - סלון , ארון בגדים , בסיס מיט ושידות מקלט גדול צמוד מתחת לדירה כניסה מיידית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
29,800 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?745,000 ₪
1,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,830 ‏₪
סה״כ הלוואה‏745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57251358פורסם ב11/01/26