נכס עם ממ״ד
3,030,000 ₪

נגבה

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת גן

4חדרים
קומה1/9
107מ״ר

לא עמלת תיווך , פרויקט בוטיק בסטנדרט סופר גבוהה , יזם בנייני משולמי , מיקום חכם ונוח , מעולה למשפחות , הבניין קיים אפשר לראות את הדירות , דירת 4 חדרים מרווחת ! ניתן להפוך גם ל 3 ענקית ! , יחידת הורים מרווחת , 3 כיווני אויר מלאים , חניה רגילה תת קרקעית , מלאה באור ואנרגיות , סביבה מדהימה וקהילתית,מערכת חינוך חזקה במרחק הליכה,תחבורה ציבורית זמינה לכל כיוון, מרחק הליכה מקניון ופארק מרום נווה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
96 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
28,317 ₪
תאריך כניסה
15/02/27

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,515,000 ₪
3,030,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,788 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,515,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55101260פורסם ב12/02/26