נכס עם ממ״ד
4,190,000 ₪

כצנלסון 41

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת יוסף, בת ים

5חדרים
קומה15/27
130מ״ר

בפרויקט " THE-5 " יזם מעוז דניאל דירת 5 חדרים (כולל ממ"ד). כ-130 מ"ר בנוי. מרפסת שמש של כ-12 מ"ר (פונה לכיוון צפון מערב),נוף פתוח 2 כ"א : (צפון,מערב). קומה 15 (מתוך 27), עם 3 מעליות. 2 חניות תת קרקעיות בטאבו. מחסן צמוד לחניות. מפרטי טכני עשיר וגבוהה, מזגן מיני מרכזי, מטבח משודרג של סמל דירה מרווחות ומתוכננת בצורה מעולה. צפי אכלוס ספטמבר 2026

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
27
חניות
2
מחיר למ"ר
32,230 ₪
תאריך כניסה
01/09/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,095,000 ₪
4,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,769 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,095,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86198301פורסם ב13/05/26