נכס עם ממ״ד
2,850,000 ₪

בלפור 72

נכס עם ממ״ד

דירה, עצמאות יוספטל, בת ים

4חדרים
קומה4/7
114מ״ר

במרכז בת ים קרוב לים למרכזי הקניות ולרכבת הקלה. בבניין חדש ( לא תמא ) דירת 4 חדרים כ 100 מר עם מרפסת מרווחת 3 חדרי שינה+ 2 חדרי רחצה (חדר מאסטר וחדר ממד ) חנייה פרטית רגילה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
104 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
25,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,425,000 ₪
2,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,325 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83203703פורסם ב05/01/26