נכס עם ממ״ד
3,600,000 ₪

הקוממיות 14

נכס עם ממ״ד

דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים

4חדרים
קומה12/34
134מ״ר

בס"ד למכירה מגדלים פארק הים בת ים 4 חדרים קומה גבוה בית מההמם מטבח משוקע מרפסת שמש גדולה 20 מטר נוף פתוח מהמם לים.. מכון כושר בבניין שומר 24/7

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
34
חניות
1
מחיר למ"ר
26,865 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,800,000 ₪
3,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,253 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

91911124פורסם ב05/06/23