מקלט במרחק 319 מ׳
4,570,000 ₪

מונטיפיורי 19

מקלט במרחק 319 מ׳

דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו

3חדרים
קומה1/6
65מ״ר

למכירה בבלעדיות - דירה יוצאת דופן בבניין מדהים לשימור, במיקום מרכזי ומבוקש. דירה מהממת ומיוחדת, כבת 3 שנים, בבניין לשימור שעבק חידוש קפדני ויסודי, בלב ליבה של תל אביב: צעדים מרחוב מונטיפיורי ונחלת בנימין. - דירת 3 חדרים - 2 חדרי שינה - 2 מרפסות - חנייה פרטית - דירה במצב חדש עם גימור ברמה גבוהה - נוף פתוח - קומה 1 עם מעלית - מוארת מאוד - נכס ייחודי ומרשים מאוד, מעוצב להפליא

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
55 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
70,307 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,285,000 ₪
4,570,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,746 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,285,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47375555פורסם ב22/12/25