נכס עם ממ״ד
2,495,000 ₪

מרכז, קרית עבודה

נכס עם ממ״ד

דירה, חולון

4חדרים
קומה3/8
106מ״ר

מטבח טופז ! משוכלל שמור דירה נראת כמו חדשה נקנתה ישירות מהקבלן חניה ,ממד , ומחסן כ 6 מ"ר הדירה מרוהטת קומפלט שמורה דירת 4 חדרים בטאבו שהוסבה במהלך הבניה ל 3 חדרים לטובת סלון ענק

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
94 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
23,537 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,247,500 ₪
2,495,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,413 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,247,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67296655פורסם ב17/02/26