נכס עם ממ״ד
2,300,000 ₪

הררי

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה יהושע, ערמונים, רמת גן

3חדרים
קומה5/7
72מ״ר

לאורך כל ההיסטוריה אנחנו רואים שישר אחרי סיום מלחמה שוק הנדלן קופץ ברמה מטורפת אל תפספסו הזדמנויות!! למכירה ברחוב הררי 7 בשכונת נווה יהושע המבוקשת! דירת 3 חדרים מעוצבת אדריכלית ומושקעת כ73 מ"ר כוללת מרפסת כ10 מ"ר חניה בטאבו מושכרת ב6.500 יציאה קלה לגבעתיים קרובה לקו הירוק פארק לאומי מוסדות חינות מרכזי קניות וכ"ו מתאימה להשקעה/למגורים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
62 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
31,944 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68754432פורסם ב19/08/25