בלעדיותמקלט בניין
2,590,000 ₪2,690,000 ₪

לה גווארדיה 52

בלעדיותמקלט בניין

דירה, יד אליהו, תל אביב יפו

3חדרים
קרקע
60מ״ר

עסקה למשקיעים - למכירה בהזדמנות נכס שלא פורסם, השקעה מצויינת עם תשואה נהדרת. דירת 3 חד' כ 60 מ"ר קומת קרקע במיקום מושלם (צפון יד אליהו). מושכרת ב 7,100 ש"ח לחודש. מדובר עסקה מושלמת למשקיעים. פוטנציאל לפינוי בינוי עתידי הנכס הינו במקום נגיש במיוחד, מרכז העיניים של השכונה הבאה של תל אביב-יד אליהו. קירבה לתחבורה ציבורת, מרחק נסיעה קצר (דקות בודדות) באופניים לשדרות רוטשילד, שרונה, עזריאלי ועוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
43,166 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,295,000 ₪
2,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,657 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41195608פורסם ב26/03/26