בלעדיותמקלט בניין
1,790,000 ₪

הכנסת

בלעדיותמקלט בניין

דירה, רסקו ב', חולון

3חדרים
קומה1/4
75מ״ר

למכירה בבלעדיות ברחוב הכנסת, רסקו ב' חולון (פינת ההסתדרות) דירת 3 חדרים מרווחת, כ75מ"ר קומה 1 מתוך 4 2 כיווני אוויר דרום ומזרח חניה מקורה בטאבו הדירה משופצת מהיסוד: אינסטלציה חדשה, מטבח חדש, פרקט בכל הבית וארון חשמל חדש מושכרת ב4,600 ש"ח מתחם פינוי בינוי גדול מתאימה למשקיעים פינוי תוך 6 חודשים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
23,866 ₪
תאריך כניסה
31/08/26

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?895,000 ₪
1,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,601 ‏₪
סה״כ הלוואה‏895,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49893722פורסם ב06/02/26