נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

אלכסנדר סשה ארגוב

נכס עם ממ״ד

דירה, המשתלה, תל אביב יפו

3חדרים
קומה2/7
69מ״ר

חדש בשיווק בלעדי : במיקום מרכזי בלב השכונה, ברחוב סשה ארגוב 15 - דירת 3 חדרים, 69 מ"ר, יפה ומשופצת, כולל ממ"ד עם מרפסת שמש לחזית. פונה לדרום ומזרח. קומה 2 עם מעלית ישירה. חניה תת קרקעית ומחסן צמודים בטאבו. בניין מטופח ומתוחזק עם קודן וגינה מסודרת.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
46,376 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87934859פורסם ב22/03/26