בלעדיותמקלט בניין
2,840,000 ₪

כצנלסון

בלעדיותמקלט בניין

דירה, בורוכוב, גבעתיים

3.5חדרים
קומה4/4
75מ״ר

השקעה חכמה בלב אזור מתפתח ומבוקש! דירת 3.5 חד עם תכנון פנימי פצצה וניצול חלל מעולה. קומה 4/4. 3 כיווני אוויר! בניין עורפי ושקט! מקלט בבניין. הדירה מושכרת כיום ב-7400 לחודש. מתחם שמקודם על ידי העירייה. לפרטים נוספים וקביעת סיור התקשרו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
37,866 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,420,000 ₪
2,840,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,300 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,420,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86241667פורסם ב14/05/26