מקלט בניין
2,200,000 ₪

ישעיהו

מקלט בניין

דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו

1חדרים
קומה2/7
35מ״ר

ברחוב ישעיהו סמוך לפארק הירקון ונמל תא דירת חדר , אפשרות להפוך ל2 חדרים מוארת ושקטה עם 3 כא מלאים הבניין כרגע נמצא בביצוע תמא 1 שמוסיפים לדירה מרםסת ובמסגרת התמא הבניין יעבור שיפוץ יסודי הוספת מעלית לקומה דירה מעולה להשקעה או למגורים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
35 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
62,857 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81664075פורסם ב14/05/26