נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

תרע"ד

נכס עם ממ״ד

דירה, שכונת הראשונים, רמת גן

3חדרים
קומה3/8
98מ״ר

טוב, שימו לב כי דירה כזו לא יוצאת כל יום... דירת 3 חדרים במיקום הכי מבוקש בר"ג - שכונת ראשונים רחוב תרע"ד - נגיעה מתל אביב והבורסה. דירת XL מפנקת עם סלון גדול ומרפסת שמש נעימה ושקטה לעורף. חדר הורים מפנק במיוחד וחניה רגילה!!! לבוא כמה שיותר מהר כי דירה כזאת לא נשארת רלוונטית הרבה זמן - בכל תקופה שהיא.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
86 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
32,653 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68968074פורסם ב11/01/26