נכס עם ממ״ד
4,950,000 ₪

הרב חבה אליהו

נכס עם ממ״ד

דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן

5חדרים
קומה8/9
130מ״ר

באחד האזורים המבוקשים ביותר ברמת גן, על גבול העיר גבעתיים ובמיקום נגיש מאוד לבורסה ולתל אביב. בשכונת החשמונאים שבלב רמת גן, מול נוף עוצר נשימה של קו הרקיע של גוש דן. דירה חדשה 5 חדרים 118 מטר בנוי פלוס 12 מרפסת שמש. חזיתית. יש חדר ארונות שבתוך החדר הורים. שתי חניות רגילות ללא מכפיל. בוא להתרשם.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
118 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
38,076 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,475,000 ₪
4,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,723 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,475,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68178941פורסם ב13/05/26