מקלט בניין
2,480,000 ₪

שכונת הלל

מקלט בניין

דירה, רמת גן

3חדרים
קומה2/2
89מ״ר

חדש למכירה - דירה סופר אטראקטיבית למשקיעים וזוגות צעירים שרוצים לגור בדירה גדולה עד הפינוי בינוי ואז לקבל דירה חדשה ולהעלות לעצמם את ההון העצמי ולהמשיך לדירת חלומותיהם ! 89 מ"ר - קומה שניה - רחוב ראשי - חתומים מול חברת צמח המרמן- שרק חלק מהפרויקטים שלה זה השלשה בניינים הגבוהים ליד הפארק הלאומי - מכירים את העירייה ואת האופי וזה מתקדם ממש יפה - 3 חדרים - דירת בעלים מהשניה הראשונה - השקעה חכמה

מ״ר בנוי
89 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
27,865 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,240,000 ₪
2,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,374 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,240,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45203298פורסם ב19/05/26