מקלט בניין
2,250,000 ₪

גבעתי 12

מקלט בניין

דירה, דרום מערב ותיק, בת ים

3.5חדרים
קומה1/4
97מ״ר

ללא תיווך!! מתווכים נא לא להתקשר!! דירה בת 3.5 חדרים גדולים ומרווחים, 97 מ"ר! יחידת הורים ענקית עם מקלחת ושירותים. מיקום שקט ומרכזי בקרבת בתי ספר גני ילדים, רכבת קלה. שירותים ומקלחת כפולים ומשופצים. כיוונים דרום ומזרח. 15 דק' הליכה מהים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
97 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,195 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,125,000 ₪
2,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,783 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48831891פורסם ב19/05/26