מקלט במרחק 527 מ׳
1,950,000 ₪

אלי כהן

מקלט במרחק 527 מ׳

דירה, רמת הנשיא, בת ים

3חדרים
קומה2/7
70מ״ר

מציאה ! דירה טובה למגורים ולהשקעה במקום מעולה. מעלית, חניה, מושקעת מאוד. קרובה לרכבת הקלה ולתחבורה ציבורית, לקניון בת ים ותחנת הרכבת יוספטל, לבתי ספר וגני ילדים, לאיילון צפון/דרום. שיווק בלעדי לפרטים נוספים ולתאום פגישה לפנות לדוד קורידזה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
27,857 ₪
תאריך כניסה
16/09/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?975,000 ₪
1,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,012 ‏₪
סה״כ הלוואה‏975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68613837פורסם ב16/02/26